| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

Buna seara lume, am hotarat sa ma tund dar am o intrebare. Am vfazut foarte multi baieti in oras tunsi scurt in parti dar pe mijloc parul lins si prins intr-o codita, sper ca intelegeti cum zic. Stie cineva cum se numeste acest tip de frizura? Va multumesc frumos. ^^ Seara buna.

1 răspuns:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Buna! Nu stiu cum se numeste, dar daca vrei sa te tunzi, poti sa-i spui frizerului cum arata tunsoarea. O sa-ti spuna cum se numeste si pe viitor daca o sa mai vrei sa te tunzi asa, o sa stii. ~Succes!~