| TheLovelyGhost a întrebat:

Se gasesc produse Revlon la auchan? M-ar interesa fondul de ten revlon colorstay si sper sa fie la un pret bun

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca o data se gaseau, n-am mai verificat. Dar le gasesti la un pret mult mai bun, cu tot cu transport, pe site-uri gen elefant, depozituldecosmetice, 1001cosmetice etc. Cand sunt la promotie le prinzi si la 27-30 de lei.

| xCeline a răspuns:

Revlon la pret bun gasesti pe elefant.ro daca locuiesti in Bucuresti pui livrare la pick up point adica sa le ridici tu si nu platesti transport. In Auchan nu am idee dar oricum sunt mai scumpe happy