| Florentina9210 a întrebat:

Buna seara TPU. Ce parere aveti despre firma de incaltaminte Walkmaxx?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Este o firmă foarte bună. Printre cele mai bune.

| Elena_Sabina_1990 a răspuns:

Eu am Ermax si sunt foarte buni.

| Florentina9210 explică (pentru OnuOnulică):

Exact. Ti-ai cumparat ceva de la ei? Eu o pereche de pantofi, si pot spune ca merg foarte bine cu ei si talpa aceea rotunjita o ador.

| Florentina9210 explică (pentru Elena_Sabina_1990):

Sunt si pentru coloana? Iti ofera o postura corecta?

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

rolling on the floor)) postura se deformeaza cel mai mult cand stai la jos, la tv, la pc. Si-a luat un prieten si i-am incercat si eu, era sa cad cand am inceput sa alerg

| Florentina9210 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Inseamna ca nu ai constitutia atletica. E adevarat la inceput ai impresia ca ai cade dar nu e adevarat.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Florentina9210):

rolling on the floor) du-te mai! am ani buni de fotbal, eu cred ca stiu in ce ma simt bine sa alerg si in ce nu!

| Florentina9210 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Si scolioza cum ai capatat-o?

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nopti pierdute, somn de la 4 dimineata in cele mai ciudate pozitii, ghiozdanul isi are o mare parte din vina, in liceu a fost vina mea pentru ca am inceput sa-l iau numai pe o parte... Timp mult pierdut la PC.

E o forma foarte usoara totusi big grin