| Ami97 a întrebat:

Buna seara TPU! M aputeti ajuta si pe mine cu ceva? De mult timp tot incerc sa aflu cum pot sa fac si eu acel contur negru din partea de jos a ochiului. Si din partea de sus am tot cumparat mai multe variante de tus dar niciuna nu era buna. Please help me! Si inca ceva, ce e mai bun tusul sau dermatograful http://www.google.ro/......tp?/imgres

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Găseşti multe tutoriale pe We heart it, chiar te ajută.

| frostxtq a răspuns:

Buna,
Pentru a contura partea de jos a ochilor, iti recomand creionul dermatograf, dar pentru partea de sus cu siguranta tusul. Trebuie sa ai foarte mare rabdare si sa nu iti tremure mana cand faci linia, este foarte fina si daca e cu denivelari nu o sa arate bine. Cu putina practica o sa te descurci chiar si cu un tus de proasta calitate.