| Missin`you` a întrebat:

sprayul Autan se gaseste si in farmacii? stii cumva? a incercat cineva e bun? si km cat costa? fundita:*

Răspuns Câştigător
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Eu iti recomand spray-ul Ooff. Autan miroase mai frumos dar nu este eficient impotriva tantarilor.pe cand Ooff este bun si rezista pe piele mai mult!

7 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Se gaseste si la farmacie.
dar si in supermarkethappy
la farmacie costa cam 15-20 lei.
depinde si de unde cumperihappy

| traficanta a răspuns:

Mda se gaseste in ORICE farmacie.Pretul incepe cam de la 12 lei si se termina cam in 20 de lei.ASa e pe la farmaciile mele. E eficient, poti sa il incercihappy

| georginika a răspuns:

Buna.Autanul e foarte bun.chiar azi l`am incercat si nu am nicio piscatura de tantar.

| Deutsa56 a răspuns:

Se gaseste in farmacie. mi-am cumparat si eu. e bunicel. 12 lei costa.Incearca si tu.

| Ella_1816 a răspuns:

Autan-ul miroase foarte frumos

| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Autan il folosesc deseori cand merg la padure(sunt multi tantarii acolo)si cred eu ca e foarte bun si costa in jur de 14-15lei.

| viseaza a răspuns:

da se gaseste mai ales in faramaci e destul de bunthinking am si eu macar cand iti dai nu mai vin tantarii la tine si costa cam 12 leithinking din cate stiu"D