| chrys_2177 a întrebat:

Spuneti-mi si mie mai multe locuri unde se face modeling in Pitesti.
Si daca stiti cum e acolo ca as vrea sa ma duc si eu. Dau fundita...

1 răspuns:
| RaluKkkk a răspuns:

Probabil asta e pasiunea ta dar din pacate nu exista locuri in care se pot face modeling in pitesti imi pare rau dar te poti duce in alte locuri nu lasa pasiunea ta sa se duca de rapa munceste si poate cineva intr-o zi iti va recunoaste talentul si pasiunea pentru modeling>fundita