| Tza_Aly_1997 a întrebat:

stie cineva cat de buna este vopseaua syoss oleo intense aramiu cald? Eu sunt blonda si as vrea sa ma vopsesc aramiu dar nu vreau sa se decoloreze si sa revin din nou la blond cu reflexii aramii vreau sa ramana aramiu. Stie cineva daca se decoloreaza? Dau funda pentru un raspuns explicit.

1 răspuns:
| frostxtq a răspuns:

Buna,
In primul rand dores sa ti-o recomand cu toata caldura. Eu doar vopsea de la Syoss folosesc si sunt foarte multumita, culoarea ramane cea initiala, nu se schimba si nu se decoloreaza daca faci exact cum spune in instructiuni.
Tocmai zilele trecute mi-am cumparat si eu aceeasi nuanta (aramiu cald) si urmeaza sa ma vopsesc. Trebuie sa imi ajunga o alta vopsea pentru a scoate culoarea actuala din par si pe urma sa ma vopsesc.
Syoss nu este aparuta de mult pe piata si toate produsele de la aceasta firma sunt extraordinare, am numai cuvinte de lauda pentru ei.
Balsam, sampon, masti de par..toate au efecte minunate. In plus de asta, vopseaua de par nu pateaza pielea, chiar daca scapi putin pe langa si te patezi, la prima spalare merge de pe piele insa nu si de pe par.
happy