| despina17 a întrebat:

Buna stiti cumva daca avon oriflame primesc comenzi din afara cum ar fi Grecia si daca da cum? percep taxe si daca da cat? si spuneti-mi si mie un site de haine care sa platesc la primirea coletului si sa nu perceapa taxe de curierat

2 răspunsuri:
| ande06cata a răspuns:

Da la Oriflame se pot face comenzi si din afara, pentru a comanda trebuie sa soliciti un consultant caruia sa ii plasezi comanda ta. Se pot face si comenzi in conditiile in care te inscrii ca si consultant Oriflame pe piata din Romania, in echipa unui consultant de aici, dar plasezi comenzi din Grecia, trebuie doar sa specifici adresa de livrare. (Iar daca te inscrii poti la randul tau sa inscrii alte persoane, deci sa beneficiezi de un castig mai mare!) Costurile de livrarea sunt aceleasi. Detalii: http://andreea06oriflame.wordpress.com/

| naamahx a răspuns:

Http://www.raspberryfashion.ro/
daca ai comanda de peste 200 de lei nu platesti taxe de curierat, iar la plata bifezi ramburs pentru a plati la primirea coletului.