| anonim_4396 a întrebat:

Buna stiti cumva daca in Iulius Mall ( Cluj Napoca) se gasesc produsele Beauty de pe site-ul Bershka si in magazinul din mall-ul Iulius Mall?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca nu le gasesti, poti face comanda de pe site si sa vina in magazin si nici nu platesti transportul.

2 răspunsuri:
| Ilinca78 a răspuns (pentru Adry05):

Buna eu nu vreau sa comand de pe internet intrebarea mea era daca sunt sigur in MAGAZIN nu pe site-ul lor in MAGAZIN

| Adry05 a răspuns (pentru Ilinca78):

Nu stiu daca sunt sau nu in magazin ca nu am fost in Cluj si-ti raspundeam, ti-am dat o alta alternativa in caz de nu gasesti raspuns la intrearea ta sau daca te duci acolo si nu gasesti ce cauti.