Întrebare recomandată | LovelyGirl2001 a întrebat:

Stiti cumva de unde as putea sa cumpar online o pijama Kigurumi, adica acele pijamale in forma de animale. Un site, ceva... Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Zozolexa a răspuns:

Gasesti si pe Amazon, mai ieftin.Mi se par prea scumpe pe site-ul din Romania.Problema la Amazon e ca dureaza mai mult pana iti ajunge coletul.Dar pijamalele acelea sunt pentru anotimpurile geroase, cand e frig. Poti sa dai comanda pe Amazon pe la sfarsitul toamnei. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

1 răspuns:
| okays a răspuns:

Buna. Uite aici:
http://www.kigurumi.ro/