| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Stiti cumva in ce zone din Constanta are rochite de genul? Daca stiti precizati bine zona, va rog. : Http://lebijoujoyeux.blogspot.com/2009/03/blog-post_18.h tml

http://www.breslo.ro/Product/Turquoise_104234

Fundita.

1 răspuns:
| kidulinha a răspuns:

Rochite d-astea mai bine iti faci tu singura... Iei vreo 5-6 metri de tul, asa se numeste si faci volanase d-alea. e mai simplu, zic eu. Eu mi-am facut-o singura pentru banchet la sf d cls a 8a. Nu sunt din C-ta, nu stiu magazine dar ti-am zis asa ca chestie, mai bine cauti materiale si ti-o faci tu. Materialele costa in jur de 40-50 ron, rochita costa in jur de 150-200 ron. Daca ti-o faci tu, cumpara-ti saten si tul. Saten nu-ti trebuie mult, satenul este pentru partea de sus tongue Pupici...