| lavinik a întrebat:

Buna stiti porecle, nume de alint pentru numele larisa si lavinia? dau fundita la cele mai multe cu ambele nume PACE

Răspuns Câştigător
| Diana_6039 a răspuns:

Larisa:Lary, Issa, Lau
Lavinia:Lavy, Lulu

Cam atat! Funda?:X

11 răspunsuri:
| PandaGirl a răspuns:

Larisa: Lissa, Lari, Issa, Larisuca, Lara Lary, larisuc, larisuca, laricel, lala larisu larisutza
Lavinia:Lavy Lavinu Lavu Lavya lavinutzza lavinutzz

Uite aici si niste porecle:Bubulina, bulinuta, papusica, grasuta, aschii, purcica, ciulita, iepuras, babo rozalia bunicuta, Zgriptzi, Nebunatik, Creata, Stropinela, Asfaltina, Kiki, Blo albinutza Kiki craciunita.

| BumtSii a răspuns:

Buna!

Larisa : Lary, Lory, Lisa ( de la risa - lisa ), Larys, Lissa, Issa, Lara, Risa, Larysuk, Larysu, Aysa

Lavinia : Lavy, Anya ( de la avinia ceva de genuhappy, Nya de la Anya, Lavya, Lavinutzza, Lovy. Lavinik...

Cam atatea stiuhappy

Tu decizi daca merit fundita:d

| BumtSii a răspuns:

A da si porecle : Tweety, Minnie, Veve, Pitika, Piciu, Piticu, Amy, Inna, Gumitza, LuLu, Dyaa, Krissu, NU mai stiutongue

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Lavi : Lari;
Larisutza
LAvinutza
Lav
LArisuk
thinking mai las daca mai gasesc

| angelany a răspuns:

Larisa-lari
lavinia-lavi

| adelinee a răspuns:

Larisa:larry, lisa, isa
lavinia:lavy, liv, ina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Larisutza laviutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cheama Lavinia si toata lume imi zice Lavy (mama imi zice Laviutz)si ca porecle:Hany Bany; Zuza; Bubu; Lyv

| AnnaMaryStar a răspuns:

Pai la nume de alinta sunt:
Larisa-Lari, Lisa
Lavinia-Lavi

| sadry a răspuns:

Pentru lavinia=loveny, iar pentru larisa=lar!

| Laroo a răspuns:

Buna! Si pe mine ma cheama Larisa, iar prietenii mei ma alinta astfel:
Laryshor, Larysoo, Laroo, Lyla, Lola, Larizzutzz, Issa, Lissa, Laady Larroo [laughing] si cam atat.
Cat despre Lavinia, stiu si despre ea cateva porecle, si anume:
Lavy, Lavynu stiu, Lulu, Lavynutzzoo, Lavinika.
Si cam atat.