| anonim_4396 a întrebat:

stiti site`uri online care sa dau comanda la haine(sa vina prin posta )? sa nu fie asa scumpehee hee
merci!:*

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Miniprix.ro site cu haine foarte ieftine, dar prin curierat care nu costa nimic atata timp cat se depaseste comanda de 200ron
tuatara.ro

6 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

Www.misspretty.ro
Si nu platesti nimic pentru comenzi mai mari de 180 de lei. Livrarea se face prin Posta Romana. Hainutele vin destul de repede si arata f bine:)

Enjoy

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| andreii2 a răspuns:

Okazii.ro

Am cumparat ceva de acolo si am dat banii cand am ridicat produsulwinking

| Alexandrapoo a răspuns:

Eu am luat de pe

https://hainereduceri.cabanova.com

Sunt foarte bune

| run333 a răspuns:

Tuatar.ro, acum au reduceri mari

| Rosalinda20 a răspuns:

Iti recomand siteul de unde imi fac eu comanda, transportul prin posta romana gratuit si prin curier rapid 15 lei.http://www.fashionqueen.ro produse foarte frumoase si la moda, ti-l recomand cu incredere.