| Mariiuta a întrebat:

Buna sunt a 12 a si am banchetul in mai. imi puteti spune va rog ce tip de rochii se poarta? si imi dati niste site-uri? multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| oanaro a răspuns:

Aici gasesti foarte multe modele, iar cei care detin pagina sunt foarte amabili si te vor ajuta in alegerea rochiei perfecte: https://www.facebook.com/pages/Rochii-de-Ocazie/1061346887225259

| ninoh11 a răspuns:

Este bine o rochie care se asorteaza bine cu tenul si cu parul iar minoritatile rochiei adica cureaua sa aiba culoarea ochilor tai iar pantofi un plus de culoare (fara asortare) nu am cum sa iti dau o poza deoarece nu stiu cum arati