| sergiutaker a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa stiu unde pot sa ma duc sa imi filez si eu parul in Bacau? As vrea sa mai stiu tariful si daca il fileaza cu foarfec special.

2 răspunsuri:
| VreauSaRad a răspuns:

SI la frizerie te poti duce si sa-i zici sa ti-l fileze.Recomand sa mergi la un salon cel mai aproape de tine. Orice frizer stilist stie sa fileze.Filatul intra in pretul tunsului.Nu e nimic special.

Te-am ajutat?

| 000b a răspuns:

Incearca la Adi Chirila, e pe langa Optica Marco, pe str 9Mai.e foarte bun tipul, face exact ce ii zici, cum ii zici http://www.facebook.com/adi.chirila?ref=ts&fref=ts