| Meli a întrebat:

Sunt din Brasov.Am o mica intrebare: Unde as putea sa gasesc pasta polimerica fimo? Si cam cat ar costa? Multumesc anticipat... apropo dau funda. tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Servus, in brasov poti gasi fimo la Galeria Creativ si costa cam 7 lei.

5 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Am impresia ca gasesti in Carefour Orhideea

| Muflă a răspuns:

Sorry, n-am citit oraşul... credeam că în Bucureşti laughing

| mihaibrasov a răspuns:

Nu-i da anonimului funda.
La magazin de metalo-chimice cred. E unul pe strada harmanului in apropierea intersectiei cu vlahuta. Mergi inspre triaj si pe dreapta la parterul unui bloc (dupa statia lui 1) vezi magazinul.

| sabilopod a răspuns:

@mufla: sunt 2 carrefour-i in brasov si nu e niciunul care sa se cheme carrefour orhideea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pau cauta pe net dar imi dai funda plzzzzzzz ca n-am nici macar 1 plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz