| Elis_1969 a întrebat:

Buna sunt din Brasov Codlea big grin... de curand mi-am cumparat o pereche de gene false... daca e cineva sa imi spuna de unde si cam care e pretul unui adeziv de gene false? puppy dog eyes

1 răspuns:
| FoLlowYou a răspuns:

Pai in general cand cumperi gene false iti dau ei adezivul... daca nu ai primit de la gene incearca sa iti comanzi adeziv pe www.elf.com sau daca nu vrei sa cumperi de pe net incearca la raioanele din Karfur la raioanele cosmetice si intreaba acolo pe cineva... sper ca ti-am fost de ajutor :*