| anonim_4396 a întrebat:

Surioara mea are 3 anisori si 7 luni. Parul ii este mediu si nu prea stiu ce sa-i fac, ceva mai deosebit. Ma tot bate la cap. Ce-mi propuneti sa-i fac? ceva interesant. happy

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma frate dar are 4 ani...ce ai vrea sa ii faci?

| CARMENCITA a răspuns:

Nu prea ai ce sa-i faci, sa mai creasca.Bine ca suporta clamele.Ii pui niste clame in par dragute in parti,ii poti face doua codite sau niste moate, adica codite, sau cateva codite impletite.Nu prea e bine sa-i faci coafuri sofisticate,e bine sa aiba parul cat mai liber,dar prins sa nu-i intre in ochi cand se joaca si ai grija ce clame folosesti, cand doarme dupa-amiaza, noaptea trebuiesc scoase.Se gasesc multe clame dragute pentru copii.Vezi pe net ce gasesti pentru varsta ei cauta si in engleza.

| MissDelevingne a răspuns:

Daca vrei ceva deosebit, pentru.varsta ei mai bine inccerci par impletit in doua codite, nu ceva greu.Si fara fixativ, pentru ca altfel parul ei se va
deteriora deoarece pentru varsta ei e fin la atingere si se pot rupe firele.
Sper ca te-am ajutat.
O zi minunata sa ai!

| MissDelevingne a răspuns:

@coloor
esti tampit/a!
cum sa-i faca bob sau in scari la 3 ani...sau hai 4...cum vreti

| MissDelevingne a răspuns:

@Alunuca
cum sa-i faca asa ceva? crezi ca are varsta potrivita?

| Chris a răspuns:

Tunde-o la zero. E deosebit + ca nu o sa te mai sacaie.

| Alunuca a răspuns:

Uite aici o sa gasesti multe videoclipuri cu tot felul de coafuri pentru fetite, si numai: http://www.youtube.com/user/CuteGirlsHairstyles?blend=1&ob=5

| coloor a răspuns:

Pai ar fi dragut sa-i faci bob sau intr-o parte parul mai lung si inoocealalta parte mai scurt, in scari sau cauta pe google gasesti multe tunsori dragutse... funda?:X