| ιυвιтα a întrebat:

Am cautat peste tot o anume nuanta de ruj dar nu o gasesc sub nicio forma.Este vorba de acel rosu-coral-portocaliu, am vazut acea nuanta la Paula Minginer de la Burlacul dar nu stiu cum se cheama.
Daca stiti cum se numeste acea nuanta de ruj imi puteti spune?
Funda.

4 răspunsuri:
| Adda0a0 a răspuns:

Nu stiu exact cum se numeste nuanta dar cauta produsele de la seventeen, acolo am vazut-o.

| vangaelis a răspuns:

Copii din ziua de azi ...chiar n-aveti ce face tongue

ps: sper ca stii de gluma

| theotheodora a răspuns:

Nu prea stiu...mmmm... incearca sa il cauti in revistele oriflame sau avon

| Carina2306 a răspuns:

Eu mi-am comandat de curand un ruj asemanator de la Avon. Este cel de la Color Trend in nuanta Passion. big grin