| Alexandra_2209 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Trebuie sa ma tund si nu am nici o idee;)). Deci.eu am. hai mai bine sa iti arat o poza cu mine http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/......867_n.jpg.
Deci cam asa arat eu doar ca am parul foarte drept si cred ca acum il am un pic mai lung. Cert e ca am varfurile tocite si trebuie sa ma tund. Problema e ca eu m.am cam saturat de parul lung (mediu) pentru ca acum incepe sa creasca din ce in ce ai mult si imi cade ff mult :-(. As vrea sa schimb ceva:-? insa nu stiu cum sau mai bine zis ce. D mult am avut parul lung apoi m.am tuns brusc bob. Acm il am cam pana mai jos d umeri, in scari.

Am vazut ca se poarta bretonul insa eu nu pot sa imi fc ca am un vartej si nu sta (sta ff stramb =)) ). As vrea sa ma tund scurt, insa nu foarte scurt. Imi pl f mult ideea d bob, insa acel bob mai ciudat ( Gen perucile lui Nicki Minaj) -ff sccurt la spate si lung(exagerat de lung) in fata.
Nu am nici o idee. Multa lume mi. a zis ca imi sta bine cu parul sc, asa ca am nevoie d sfaturile voastre! Ms mult:* (funditaA

5 răspunsuri:
| pinkpinqdanaa a răspuns:

In scari, cu breton intr-o parte, freza stil emo tonguetongue funda?

| madducu a răspuns:

Daca tu esti cea din poza, stai linistita, iti va sta bine oricum:*

| ladyinred_5679 a răspuns:

In scari cu breton intr-o parte ca asa am fost si eu tunsa si ti-ar sta bine

| toleagiulia a răspuns:

De ce nu iti tunzi doar varfurile?