| anonim_4396 a întrebat:

Buna :3. As vrea sa ma tund, am parul` putin mai lung de umeri si este foarteee cret. Nu stiu cum sa ma tund, vreau sa ma tund sambata, pentru ca am varfurile foarte tocite. Vreo` idee? :3

2 răspunsuri:
| HappyKiddd a răspuns:

Pai tunde-ti un pic varfurile...dar sa nu te tunzi scurt, pentru ca o sa ai parul ditamai si daca-l ai si cret chiar ca o sa-ti fie mare, mare(cred ca n-ai vrea asta)... Poti sa te tunzi cum vrei, dar NU micc!

| Capsunicax3 a răspuns:

PAI. POTI SA TE TUNZI PUTIN mai scurt. sau potii sa-ti intinzi parul. si apoi sa te tunzii dupa placul tau. dar in orice caz nu te tunde daca ai parul foarte cret. pentru ca o sa-ti stea ridicat. Asta e parerea mea. Eu una zic sa ti`l intinzi si apoii sa vezi cum sa-ti stea bine. Poti sa-ti lasi bretonul in fata. sa ti`l prinzi cu o agrafa. si in fata ai parul lung si in spate mai scuri.love struck ar arata beton. Batfa.:*! Fundaa?puppy dog eyes