| Anna1230 a întrebat:

happy
Am niste probleme in a alege coafuri pentru par. Chiar am ramas fara idei, si am nevoie de unele repede. Dati-mi si mie cateva site-uri cu coafuri de toamna, vara, nu conteaza. Cele mai frumoase primesc fundita!
Multumesc!:*

2 răspunsuri:
| Oannaa30 a răspuns:

Daca vrei coafuri normale.pentru zi, ti-as sugera un spic pe o parte, in 2 sau daca te descurci chiar in 5(desi e km greu) sau chiar impletitura lantz,sau chiar niste bucle lejere, prise la spate, putin tapat in fata...sunt multe optiuni.Insa daca vrei o coafura de ocazie iti sugerez un coc pe o parte, sau chiar in spate, elegant poti face minunibig grin cu parul.pup