| Xoniaa a întrebat:

Am o intrebare, spuma face rau parului sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Fixativul,spuma,vopseaua,astea sunt numai chimicale pentru parul tau.
Foloseste-le cat mai rar posibil, deoarece in timp vor deteriora firul de par.
Te pup!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu face nici un rau parului

| Breakingthehabittonight a răspuns:

Intr-o oarecare masura. e plina de chimicale, degeaba scrie pe ambalaj ca repara sau are extracte din plante miraculoase - e imposibil.
iti dai seama ca e mai inofensiva decat ondulatorul sau partea opusa: placa.De preferat e sa eviti orice produse de styling dar daca nu sta nici cum,"ii dai in freza". eu consider ca e cel mai putin daunatoare happy

take care!

| CrazzzyA a răspuns:

Da, folosita in exces.