| Nadia_7855 a întrebat:

Am o reteta pentru masca de par : un galbenus de ou, o lingurita de miere, zeama de la o lamaie, 2 linguri de ulei de ricin. Intrebarea mea este daca a incercat cineva reteta asta si daca functioneaza (e pentru accelerarea ritmului de crestere a firului de par). Hmmm... si inca ceva. Se aplica doar la radacina sau si pe lungime firului de par? Parul trebuie sa fie uscat sau proaspat spalat?

Răspuns Câştigător
| pauullaaa a răspuns:

Bună

să ştii că am încercat această mască de păr.
ea regenerează structura firului de păr.se aplică pe toată suprafaţa capului, nu doar la rădăcină.
Acesta e de fapt un tratament. Trebuie să aplici masca o dată la doua săptămâni dacă doreşti rezultate bune şi vizibile.
fundă?