| biutzaB a întrebat:

am si eu o intrebare. daca este cineva care a folosit vreodata masca cu usturoi pentru caderea parului? am citit pe un site doua 'retete' folosind usturoi: una pentru intarirea radacinii si alta folosind usturoiul masandu-l pe un loc al scalpului unde parul este rar.pot folosi ambele 'retete'? nu e prea dur pentru pielea scalpului si par sa folosesc atata usturoi?

1 răspuns:
| Pufffx a răspuns:

Da le poti folosi pe amandouo dar nu foare des o data de douo ori pe sapataman inainte omanei se spalau ca sa nu faca matreata cu otet diluat in apa asa ca nu vad nimic rau care sa iti afecteze scalpul. Succes:*.