| tipicalgirl a întrebat:

am si eu o intrebare si as vrea un raspuns urgent! deci sunt pasionata de desen si as vrea sa fac un curs vara asta de design vestimentar(la palatul copiilor Iasi). Problema e ca pe site inscrierile sunt pentru anul 2010-2011 cine are informatii si ma poate ajuta!? *funda*

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este posibil ca site-ul sa nu fie actualizat. Pentru o informatie pertinenta, ar trebui sa te deplasezi la sediul institutiei.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca site-ul nu este actualizat.Telefon : 0232. 410802; 0232. 267750

Răspuns utilizator avertizat