| SameMistake a întrebat:

Am speranta ca voi gasi pe aici vreo femeie din Bucuresti care sa fi fost vreodata la salonul "Pupaza din tei".
Am auzit asa, vag, cum ca ar fi calitate foarte buna, preturi ok... dar nimic detaliat. Vreau sa merg la epilat inghinal aici, cosmeticiana mea la care ma duceam de obicei-alt salon, s-a mutat sad si sunt cam disperata... Vreau sa gasesc ceva foarte curat, steril si calitativ.
S-a epilat cineva la salonul asta? Cum e?
In zona mai stiti vreun salon bun, unde sa ma pot epila inghinal cu incredere?
Multumesc, bucurestencelor, va pup!

1 răspuns:
| Katoky a răspuns:

Pai nu sunt sin Bucyresti dar am niste sisteuri in care te poti uita si referitor la salonul ''pupaza din tei '' am gasit un niste:www.pupaza-din-tei.ro/contact.php‎
si alte saloane:www.evasalon.ro/
www.cristinacatana.ro/salon-epilare-cu-ceara-bucuresti.html‎
Sper ca te-am ajutat, succes :-*