| FashionVictim93 a întrebat:

Am un buretel pentru fondul de ten de la RT... cum as putea sa curat acest buretel? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu le spal cu sampon si buretelul si pensulele. IEi un sampon ieftin, nu conteaza firma, ce gasesti cel mai ieftin si il folosesti.

| alina2k18 a răspuns:

Buna, am avut si eu de la RT, cu fairy se curata cel mai binewinking si apa calduta.
AM de la sephora acum, pe cel negru dar regret achizitia in sensul ca e prea scump si e la fel ca si ala de la RT.
Vezi ca unele fdt pateaza buretele si nu se va curata indiferent cat il speli.

| anonimaalee29 a răspuns:

Pune apa si sapun intr-o cana cat sa acopere buretelul, pune buretelul acolo, apoi pune cana in cuptorul cu microunde jumatate de minut.

| Ionica1r a răspuns:

Daca ai pistol de lipit cu silicon, ia o planșetă de pictura, și fă diferite modele pe ea. Apoi, după ce se usucă siliconul, freacă burețelul de planșa de pictura sub un jet de apa!
Fundiță?