| unknown2518 a întrebat:

TPU! As dori sa stiu cateva metode care le-ati incercat si au mers, de marire a sanilor (in mod natural desigur). Nu caut rezultate rapide, dar as vrea sa stiu sigur ca merg. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dimensiunea glandei mamare e conditionata genetic si hormonal, nu poate fi influentata cu nimic din afara, cu atat mai putin cu ceva natural sau naturist. daca te ingrasi, grasimea se va depune si pe piet si sanii vor parea mai mari. Cam asta e singura metoda.

| Holy2010 a răspuns:

Nu te lasa pacalita de mituri sau reclame. Nu exista nimic care sa functioneze in sensul asta decat kilogramele in plus. Daca ar exista chiar crezi ca lumea ar mai apela la interventii chirurgicale?

| daniel33441 a răspuns:

Nu ai ce face din pacate