| Tєσ a întrebat:

As dori sa vad niste videoclipuri cu niste frizuri de inceput de semestru la scoala (mentionez ca am parul pana la coate si este tuns in scari si drept parca ar fi dat cu placa)
Fundita+Vot!

Răspuns Câştigător
| Anndrreiiutta a răspuns:

Buna intra aici sa stii ca este in engleza si acea fata face tot felul de coafuri daca intelegi cum le face vor fi super uite aici http://www.youtube.com/user/bebexo vei gasi multe videoclipui de-a ei in care isi face parul se machiaza si sfaturi de moda(cred). Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa!