| LovelyGirl_2267 a întrebat:

As vrea sa stiu ce haine se poarta in aceasta vara! Imi plac culorile vii, dar sa se asorteze la tenul deschis la culoare, par saten si ochi caprui! Apropo am auzit ca ochelarii tip aviator nu se mai poarta, ci cei tip "ochi de pisica". E adevarat? Multumesc!

3 răspunsuri:
| iull_1544 a răspuns:

Poti sa porti de la imprimeuri florale, buline, dungi, carouri pana la rochii din dantela in volanase. orice culoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara asta se poarta imprimeurile florale si culorile tipatoare, iar de ochelari nu stiu multa lume poarta tip avioator, eu port nu stiu cum se numesc dar au forma de parca ar fi ochi de musca big grin

| littleanu a răspuns:

In aceasta vara se poarta culorile vii dar se poarta foarte mult si nude.pentru must have-urile din aceasta vara ar fi salopeta si foarte multe rochii.se mai poarta ochelari tip aviator sincer dar nu mai sunt asa in voga.eu sincer am vazut saptamana modei si am vazut ca se poarta foarte mult ochelarii aceia colorati cu imprimeuri color sau alb negru