| SentimenteColorate a întrebat:

Buna TPU caut poze cu miley sau cu hanna cu fundaluri frumoase cine imi da saitu

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| pooffik a răspuns:

Pai daca vrei am eu cu autograf cu miley doua. defapt...am o gramada. daca vrei sa iti trimit poti sa ma adaugi in lista de mess. iti las eu mesaj privat cu id-ul meu de mess

| 1234thebestgirl a răspuns:

Http://heart-miley.com/gallery/ (si poti scrie si pe Google Miley Cyrus Gallery, ca sa gasesti mai multe galerii de poze cu ea)
http://weheartit.com/search?utf8=%E2%9C%93&ac=0&query=miley+cyrus&commit=