| Patrăţel a întrebat:

ce as putea folosi pentru. a mai deschide culoarea parului. Nu vreau sa folosesc nuantator, decolorant sau altceva, daca se poate ceva natural. Ty; 3

5 răspunsuri:
| midnight a răspuns:

Daca te dai cu frunze de nuc in cap nu se deschide, se face mai roscat. in schimb stiu ca daca te dai cu apa oxigebata se deschide.

| Kissmeagain a răspuns:

Apa oxigenata...dar sa stii ca cele din farmacie au doar 3%.

| NoInteres a răspuns:

Daca esti cocolatie la par incearca: sa fierbi niste frunze de nuc intr-o oala. pana ce clocoteste. si apoi cand s emai raceste te speli cu zeama lor frunzele le arunci. si desigur te speli ca de obicei iti pui zeama frunzelor de nuc in loc de sampon si apooi te clatesti... happy norocwinking
funda?

| iasmiasmina a răspuns:

Incearca cu un ceai concentrat de musetel.Chiar mergewinking

| Beatrice2000 a răspuns:

Sunt samponuri cu reflexi (de exemplu:Sampon cu REFLEXI Aurii)Sau daca vrei mai blond cu ceaide menta.