| picox a întrebat:

ce marca de vopsea se mentine cel mai mult pe par, la roscat [cam 2 luni...]? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| GaluRobertFabyan a răspuns:

Te pot ajuta eu. Mama mea s-a vopsit acum 4 luni şi înca nu i s-a dus culoarea de pe păr. Ea îţi recomandă sa te vopseşti pe păr cu Brilliance Luminance de la Schwarzkopf. Succes!

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cea de la SCHWARZKOPF Brillance Intensiv Color Creme. În orice caz, este indicat să foloseşti şi un şampon sau balsam pentru menţinerea culorii părului vopsit.
Baftă!

| IulianaRC a răspuns:

Buna. eu cred ca L"oreal.

| ArcAnna a răspuns:

Eu folosesc Syoss.e foarte buna

| Lokii a răspuns:

Încearcă să cumperi de la Lady's vopseaua Capitalwinking. Nu mă vopsesc dar ştiu de la verişoara mea care se vopseşte numai cu Capital şi are rezultate super bune. Ţine în jur de 1 luna jumătate sau 2 luniwinking.
Fundiţă?

| Catalin_8375 a răspuns:

Palettewinking