| jessi12 a întrebat:

Ce parfum este mai persistent dintre Today si Rare Pearls avon?

Răspuns Câştigător
| Daria00 a răspuns:

Eu folosesc Today de destul de mult timp si este foarte bun. Mirosul dureaza chiar foarte mult. Ti-l recomant si tie.

2 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Amandoua sunt la fel de persistente acum depinde ce preferi. Ambele sunt elegante.Rare Pearls are un miros mai puternic decat Today. Daca vrei un parfum care sa reziste foarte mult iti recomand colectia Outspoken by Fergie. Eu le am pe toate si dureaza in jur de 6 ore pe piele pe haine nu am incercat dar stiu ca si Far Away dureaza pe piele o zi cel putin eu ma dau azi cu el si maine inca se mai simte parfumul.

| Adminul000 a răspuns:

Today este mai persistent
Funda?