| ClassyAndSassy a întrebat:

Ce stiluri sunt la moda?

6 răspunsuri:
| LOLtoU a răspuns:

Probabil:exemplu:
blugi slim colorati, conversi, tricou negru cu modele simple dar OK(cap de mort, trupe rock...), sacou gri, esarfa cat se poate de colorata, si desigur... POKER FACE!

| Isabella95 a răspuns:

Stilul rap e cel mai la moda.

| BiuL a răspuns:

Chiar azi am fost prin mall, cel mai la moda e stilul army (verde khaki, parca, epoleti), dar si stilul rock (piele, dinte). Se poarta si imprimeurile, mai ales cel cu dungi, si catifeaua.

| BiuL a răspuns (pentru BiuL):

Parca* (e k in loc de c, dar TPU corecteaza automat straight face )
tinte*