| LadyCrazy999 a întrebat:

Ce e la moda in vara anului 2013? ce culori, ce tendinte, ce stiluri, ce coafuri, ce machiaje? fundahappy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.facebook.com/FashionIsMyDrug?fref=ts aici gasesti ultimele tendinte in moda

| Andreee a răspuns:

Se poarta stilul natural si casual. La moda sunt pastelurile ( albastru deschis, verde roz deschis galben ). Parul poti sa ti-l aranjezi cat mai natural si confortabil. Deasemenea se poarta machiajul natural, cu culori simple. Funda?