| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de acest parfum:
http://www.avon-shop.ro/......travel.jpg
Merita sa dau banii pe el sau nu,este in brosura recenta si vreau sa mi-l comand, insa sunt nehotarata daca sa-l iau sau nu, ce parere aveti?
Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este destul de rezonabil, își păstrează mirosul pentru câteva ore bune.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Bebbe133 a răspuns:

Eu il am.
E super, mama mereu mi-l fura. si sora`mea. Mie una chiar imi place

| simonarus a răspuns:

E foarte bun si eu sunt reprezent si am incercat o monstra si e buna

| TianaWasBTW a răspuns:

Depinde de pret si de cantitate si cat esti dispusa sa platesti. Daca iti place mult i-al! :* sper ca te-am ajutat

| MaRu1 a răspuns:

Salut
Da merita