| pryncesSs a întrebat:

Buna TPU :*
cine stie cum e fondul de ten de la "color trend" de la avonbatting eyelashes
dau funda:*

Răspuns Câştigător
| xPinkSunShine a răspuns:

Buna!

O prietena de`a mea si-a cumparat si mi-a spus ca nu e multumita deloc de el si ca nu isi merita banii.Din cate am inteles,produsele de la "Color Trend" nu sunt prea bune.

Deci,nu te sfatuiesc sa incerci fondul de ten = bani aruncati la gunoi straight face
Cum vrei tu, dar daca doresti sa incerci nu te opreste nimeni.
Sper ca ti-am fost de folos!
Pa, pa!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mia bine lipsă decât să utilizezi o așa făcătură de fond de ten!
Toată gama "color trend" este de cea mai proastă calitate posibilă.
Pa, pa.

| T30D0RA a răspuns:

Naspa! Sa nu ti-l iei, eu il am si nici nu ma dau cu el. Nici nu se uniformizeaza pe fata. E potrivit doar pentru iesirile de seara. happy

| Beatrice_5910 a răspuns:

Nu am nimic cu firma avon...ba chiar in fiecare luna am comenzi destul de mari, dar fondurile de ten toate m-au dezamagit ( mai putin acel calming effects dar parca in ultimul an nu mai este la fel ). Decat sa dai bani aiurea mai bine mergi la un magazin de cosmetice si sa gasesti ceva ce sa ti se potriveasca si sa fi multumita de el. De exemplu Affinitone de la Maybeline este un fond de ten foarte bun si accesibil la pret.

| diidii a răspuns:

Nu este prea bun. Nu se intinde bine deloc si are nuantele nu corespund.Sunt mult mai inchise decat le arata in brosura.winking

| Karinakari99 a răspuns:

Buna!
Nu este deloc bun!
Bye!

| Riri a răspuns:

Si eu sunt reprezentanta Avon, si iti spun sincer ca nu e bun de nimic.Dar iti recomand tot de la Avon Calming effects (20 de lei) sau Smooth minerals(24 de lei) :*

| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Nu e foarte bun.
Si eu vroiam sa mi`l iau dar prietena mea care e reprezentant mi-a spus ca dau banii aiurea ca nu e bun de nimichappy

happy

| camiix a răspuns:

E destul de ok.acopera bine`batting eyelashes

| Ely2010 a răspuns:

Nu-i prea buna adica nu-ti acopera aproape deloc fata si este si foarte putin in tub[stiu deoarece si-a luat si sora mea]se intinde greu...nu-i prea bunbig grin

| alexandra_3053 a răspuns:

E ff bun