| anonim_4396 a întrebat:

Cine știe un site cu articole vestimentare? Caut o rochiță pentru banchet și niste pantofi și nu prea știu de unde să cumpăr.
Câteva chestii:
-Să fie de încredere. (nu vreau să-mi iau țeapă)
-Să aibă prețuri rezonabile.
-Să facă livrare la domiciliu.

Mulțumesc anticipat! happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EllaC2710 a răspuns:

Www.toatemagazinele-online.ro sau www.bella-fashion-beauty.ro. Acolo sunt peste 100 de magazine online ale celor mai celebre brand-uri nationale si internationale. Cu siguranta o sa gasesti si rochite si pantofi.

| merymary08 a răspuns:

Sunt sute de site-uri cu articole rezonabile gen Mercador sau poti cauta pe google direct si ai acolo destule poti cauta chiar si pe facebook sunt zeci si pe acolo si chiar sunt superbe