| mady04 a întrebat:

Buna TPU cu ce as putea sa port niste pantaloni albastri gen blugi?

7 răspunsuri:
| ravyALEX a răspuns:

Cu o curea big grin

| andrutzaa17 a răspuns:

Cu adidasi albi, tricou alb cu anchior simplu si un ceas alb. Iubitul meu s-a imbracat astfel si arata forte, foarte bine.

| Botoaca_Flori_1976 a răspuns:

Pai...incearca mai intai sa-ti pui niste chiloti dupa aceea blugii, si dupa-aia un tricou casual big grin

| GeoXoXo a răspuns:

Pai depinde... Daca e cald, un tricou/maieu alb sau negru. La o mana multe, multe bratari colorate iar la gat un pandantiv. Daca e mai frig, o maleta alba(fara guler:-s) in pantaloni, sau deasupra cu o esarfa albastruie sau culoarea adidasilor(papucilor)P. S. : Poti ridica manecile pana la coate! Funda?:X

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fata? am si eu...gen marial tercot imi plac multlove strucklove struckhee hee merg cu o bluzita albalove struck si balerini sau tenisi albi..gentura neagra si o bentita albastra:X:X:X:X: funda?