| Didi908 a întrebat:

Culoarea parului meu natural este cam asa: http://2.bp.blogspot.com/......2B2587.jpg [nu sunt eu in poza] si as vrea sa ma vopsesc dar nu stiu ce culoare mi-ar sta mai bine. Ma puteti ajuta? :D Nu conteaza culoare...conteaza sa-mi stea bine :) FUNDA

5 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Blond,dar îţi stă mai bine natural.
O zi bună!

| crissa20 a răspuns:

Ti-ar sta cel mai bine un negru albastrui, este superb! asta daca ai tenul deschis!

| AlinnJe a răspuns:

Un castaniu merge.

| kdenisa a răspuns:

Ai vazut cum ii vopsita antonia? Anul acesta se poarta vopsita doar la varfuri blond.

| Evelinaaaa a răspuns:

Depinde ce ten ai. Dacă ai tenul de culoare deschisă, încearcă nuanţe de blond închis sau roşcat blând. Dacă tenul este roze, încearcă castaniu, arămiu sau roşcat cu irizaţii. Cu tenul de nuanţă închisă ai liber la şaten închis sau brunet, dar cu reflexe.