| dulcica2 a întrebat:

Cum preferati parul blond, brunet, negru sau roscat? Funda ce mai buna culoare!

Răspuns Câştigător
| euI a răspuns:

Blond:d si saten

11 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Saten happy

| beautifulkiss a răspuns:

Buna saten inchis(e culoarea meatongue)si negru.Numai bine.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu îl am şaten, şi aşa îl şi prefer. Dar asta nu înseamnă că nu sunt de părere că fiecare culoare are farmecul ei.

| teiube a răspuns:

Blond si roscat

| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Eu una vreau sa ma vopsesc roșcată în viitor! Bineînțeles, depinde și de persoana.
O zi buna!

| Ionut01 a răspuns:

BLOND este cea mai frumoasa si roscat

| KatherinePiercee a răspuns:

Personal ador negrul, dar fiind vorba de culoarea parului, cred ca brunet e cea mai buna alegere!

| Lavinia_4225 a răspuns:

Negru

| Aly_6411 a răspuns:

Rascat,blond si saten mai deschis aceste culori imi plac mie dar ideea e sa iti stea tie bine

| ally_4600 a răspuns:

Culoarea mea naturala, daca nu cea brunata

| ally_4600 a răspuns:

Eu as prefera brunet