| bombonica22 a întrebat:

Buna TPU:* cum se pronunta H & M? scrieti cum ziceti voi eu pronunt he si em... voi? sad plss dau funda :*

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Citim in limba engleza, da? In acest caz, litera H se pronunta "aici". Asadar, "eicenem". Gudbai!

8 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

E firma suedeza happy

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu ziv has end emlaughing)))))

| MadaliciuXoxo a răspuns:

Si eu pronunt la fel ca tinehappy asa se pronuntawinking funda?puppy dog eyes:X

| Lary_2950 a răspuns:

"eich end em"-asa se citeste

| DedeDedycz a răspuns:

Hash and em happy

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Lool ce amuzanti suntetirolling on the floorrolling on the floor se pronunta "Ha unde Em" si e firma germana nu suedezarolling on the floorrolling on the floor

| pinkelephant a răspuns:

Io zic "ha em" ca e mai scurt. Si mai exotic laughing

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Din câte știu se pronunță age and em.