| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUwinkingkiss. de cateva saptamani mi. a intrat in minte ideea de a ma tundelaughing. am fata rotunda, parul boagat si usor ondulat. ma gandeam sa ma tund bob lung, dar sincer nu vreau sa-mi indrept parul cu placa cand ma voi tunde. mie imi creste parul repede. inainte de a ma tunde as vrea sa va cer si voua parerea. stiu ca ar trebui sa intreb un specialist dar chiar as vrea sa vad ce parere aveti si voi happy. daca puteti sa imi trimiteti si niste poze care sa ilustreze ideile voartre ar fi grozav. mentionez ca am parul ca lungime pana la jumatatea spatelui si sunt tunsa putin in scari.Astept parerile si sfaturile voastre. //fundita pentru cea mai buna propunere si puncte pe ceilalti:dwinkingkiss pwpici si multumesc celori care vor sa ma ajutehappy

3 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Pai nu am breton. da sincer nu stiu ce sa fac...cum sa ma tund. sincer chiar as vrea o schimbare de look

| BubuLina999 a răspuns:

Aaaaa si tin sa mentionez ca parul este ondulat dupa baie dar in rest doar la varfuri

| madalinutza a răspuns:

Buna:D
Eu zic sa nu te tunzi bob;))
deoarece la fetele cu parul ondulat nu le sta bine:(
mai ales daca vrei sa-ti faci si breton.
si o sa trebuiasca sa-l indrepti aproape zilnic.

Eu zic sa-i zici coafezei sa iti rareasca putin din par:D daca spui ca e bogat. sa-ti taie din lungime.sa fie cam asa pana la umeri si sa fie in scari.
Uite asa ceva daca iti place:)

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau daca ai bretonul drept...ai putea sa ti-l tunzi ca in poza asta:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

sper ca te-am ajutat>:D<
succes:*