| Inghetata123 a întrebat:

Este buna crema de la bioderma sebium akn pentru cosuri si puncte negre?
As vrea sa o cumpar si as vrea sa stiu daca a incercat-o cineva si daca are efect.
Dau fundita.

2 răspunsuri:
| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Este super buna si eficenta pentru toate tipurile de ten, sa stii ca multi medici dermatologi recomanda aceasta crema. Sper ca te-am ajutat! Ai grija de tine!

| Ella192 a răspuns:

Eu am incercat, dar am ramas dezamagita. Nu a avut nici un efect pe mine. Nu ti la-s recomanda. Mai bine ai alege din produsele de la avène sau de la roche-posay.