| aaaalexa a întrebat:

Buna TPU : Eu am parul saten si vreau sa-mi fac suvite dar nu stiu ce culoare eu m-as fi gandit la blond. credeti ca mi-ar sta bine
P. S: saten deschis

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Da. Cel mai bine la parul saten deschis este sa iti faci suvite blonde sau culori in general deschise. Funda? Mersi

1 răspuns:
| aditza_3399 a răspuns:

Eu am parul tot saten deschis s am suvite roscate si se vede frum incearca cu spray mai intai si daca iti place te faci cu vopsea daca nu te speli (asa am facut eu prima data)