| STeEaaNuuTtTzZz a întrebat:

Buna TPU eu am vrut sa-mi fac un server de metin2 privat dar cand intru la programul acela virtual pc imi apare doar boot

4 răspunsuri:
| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Spune programu si te rezolv ID meu hacker46h@yahoo.com da-mi un buzz

| bUlaNNnnnn1 a răspuns:

In primul rand daca vrei sa ai playeri trebuie hostat, daca vrei asa for fun numai cu prietenii hamchi!

| Metin2Alex a răspuns:

Pai......Si mie imi dadea eroare.....si am dat boot safe

| wmasterz a răspuns:

CREEZ SERVERE METIN2 ( PVP/PVM) / COUNTER STRIKE 1.6 (orice mod: zm, surf, dr... etc) / LEFT4DEAD 1 & 2 / SA-MP (RPG, STUNT, Altele. ) GRATIS! ADD YM: a. wmasterz@yahoo.com