| Roxanicaaaaa123 a întrebat:

Fetele am o intrebare. Care placa este mai buna Victronic sau Eltron?

Răspuns Câştigător
| Consumptive a răspuns:

Eu am Eltron...arata asa: http://arch8.okr.ro/......15_300.jpg
O am de mai bine de doi ani si pana acum nu am avut absolut nicio problema cu ea.
In schimb, o prietena de-a mea a avut Victronic(neagra) si nu a fost prea multumita de ea pentru ca nu indrepta destul de bine.
Acum depinde si ce fel de par ai tu, cat de usor se indreapta s.a.m.d.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Dupa parerea mea, cea mai buna placa este Remington, am foarte multe cunostinte si sunt multumite de acest tip de placa de intins.
Te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu recomand Philipshee hee
Gusturile nu se discuta!
Cele philps au ioni... cele Remington nu au ioniwinking

| selysol a răspuns:

Remington e foarte foarte buna nu il arde asa de tare si il intinde foarte bine eu o am de vreo 3 ani si merge perfect ti-o recomand.