| Madalynutza28 a întrebat:

Heeelp me! Mamei mele ii trebuie o rochie de seara fiindca mege la o nunta! Dar as vrea sa fie lunga fara spate gol etc. Si as vrea o rochi de marime mai mare pentru ca ea nu e chiar slaba, dar nici grasa de tot! Puteti sa imi dati niste site-uri de unde poate lua o rochie? FUNDA****
P.S : Sambata, adica peste doua zile!
Si sa nu treaca de 500 RON

O seara frumoasa,
Madalinutza28

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, www.quick24.ro
Pa, pa.

| fuzzer a răspuns:

Http://starshiners.ro/rochii?gclid=CPPT8YCchbgCFcVY3godPRMAzw

Uite aici, rochiile sunt chiar superbe, si la un pret avantajos.

http://www.produseieftineengros.ro/584-rochii-online

Pa'pa, te pup Madalinutza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici ceva,
http://starshiners.ro/rochii
Te pup!

| Madalynutza28 explică:

Dragi mei mami s-a dus dis de dimineata dup rochie deci nu mai raspundeti!

| WhiteLore a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/produse/dama/rochii/tag-de_seara_/
Poate iti place una de aici pentru mama ta.
Pss:Sunt foarte ieftine